W sierpniu 2013 roku Fundacja Wiewiórki Julii rozpoczęła współpracę z Fundacją „A Kogo?” i Kliniką Budzik. W bezpłatnych badaniach stomatologicznych przeprowadzonych przez naszych stomatologów wzięło już udział ponad 70 pacjentów kliniki.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w Klinice BUDZIK powstał w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny. Pomieszczenia są dostosowane do potrzeb pacjentów kliniki, a dostępność profesjonalnego sprzętu pozwala zapewnić pacjentom kompleksową opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Wolontariusze Fundacji Wiewiórki Julii odwiedzają małych pacjentów „Budzika” raz w miesiącu.
 

Oficjalne otwarcie Gabinetu Fundacji Wiewiórki Julii odbyło się podczas przyjęcia mikołajkowego zorganizowanego w klinice BUDZIK 14 grudnia 2017 r.

KLINIKA BUDZIK

Klinika Budzik to pierwszy w Polsce wzorcowy ośrodek neurorehabilitacyjny dla dzieci w śpiączce. Pacjentami Kliniki są dzieci po urazach i wypadkach komunikacyjnych w konsekwencji których doszło do ciężkiego niedotlenienia mózgu oraz śpiączki. Program realizowany w Klinice przynosi wymierne efekty: od początku funkcjonowania „Budzika”(lipiec 2013) ze śpiączki wybudziło się ponad 30 dzieci, a u większości pacjentów zaobserwowano znaczącą poprawę stanu zdrowia.