• Dżulietta Kiworkowa

  Specjalista stomatologii ogólnej
  prezes fundacji, periodontolog, lekarz stomatolog, specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Stawropolskiego Instytutu Medycznego, którego dyplom uzyskała w 1979 roku. W 1989 roku rozpoczęła pracę w Wojewódzkim Centrum Stomatologii, w którym pracowała dziesięć lat. Ukończyła specjalizację I stopnia w stomatologii ogólnej i otworzyła własną praktykę lekarską. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje działalność charytatywna. W 2005 roku wraz z córką dr n. med. Emmą Kiworkową założyła Fundację Villa Nova Dzieciom, która w roku 2012 przekształciła się w Fundację Wiewiórki Julii. 23 marca 2012 roku dołączyła do Członków Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. Uczestniczy w wielu sympozjach i konferencjach naukowych ze wszystkich dziedzin stomatologii.  
  Dżulietta Kiworkowa
 • Emma Kiworkowa

  Dr n.med.
  Wiceprezes Fundacji. Egzamin maturalny zdała w amerykańskim Middletown High School. W roku 2001 uzyskała dyplom Warszawskiej Akademii Medycznej, a 5 lat później obroniła doktorat Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizację z dziedziny ortodoncji rozpoczęła w 2004 r. Uczestniczyła w licznych szkoleniach specjalistycznych z zakresu ortodoncji. Współautorka 10 prac naukowych oraz wielu doniesień zjazdowych poświęconych m.in. roli diagnostyki radiologicznej w stomatologii i ortodoncji. Tłumaczka kilku rozdziałów podręcznika „Radiologia stomatologiczna” pod redakcją prof. T.K.Różyło.
  Emma Kiworkowa
 • Marcin Cejrowski

  Ambasador Fundacji. Studiował w Polsce oraz za granicą, pracował m.in. w dziale prasowym ONZ. Obecnie jest redaktorem naczelnym serwisu Plejada.pl. Prowadzi cykl wywiadów z celebrytami – Gwiazdy Cejrowskiego emitowany w serwisach Plejada.pl i Onet.pl oraz w Zoom TV. Ponadto zajmuje się tworzeniem filmów wizerunkowych dla znanych marek, przygotowuje kampanie reklamowe oraz jest konsultantem z zakresu PR. Uwielbia wyzwania – nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Zaangażowanie i wspieranie inicjatyw Fundacji Wiewiórki Julii potwierdza tę zasadę.  
  Marcin Cejrowski
 • Barbara Moszczeńska - Cieślikowska

  Dr n.med., specjalista pedodonta
  Konsultant medyczny Fundacji. Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej, długoletni pracownik Zakładu Stomatologii Dziecięcej Instytutu Stomatologii A.M. Specjalizuje się w leczeniu dzieci i stomatologii zachowawczej. Uczestniczka wielu kursów stomatologicznych na których nieustannie poszerza swoją wiedzę.      
  Barbara Moszczeńska - Cieślikowska
 • Jolanta Cyburt

  lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej
  Konsultant medyczny Fundacji. Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej. Dyplom uzyskała w 1989 r. Doświadczony stomatolog – specjalista I stopnia stomatologii ogólnej, z wieloletnim stażem zawodowym. Od wielu lat na bieżąco śledzi rozwój współczesnych metod stomatologii, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Doskonała w leczeniu endodontycznym, protetycznym i zachowawczym.  
  Jolanta Cyburt
 • Paulina Wojas

  lekarz stomatolog
  Konsultant medyczny Fundacji. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2012 roku. Jej największą pasją od zawsze była ortodoncja i to właśnie w tej dziedzinie rozwija swoje umiejętności nieustannie dążąc do perfekcji. Ogromną satysfakcję przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą. Wierna wolontariuszka Fundacji Wiewiórki Julii, która pracy z najmłodszymi i chorymi dziećmi oddaje całe swoje serce. Od trzech lat nieprzerwanie uczestniczy w wyjazdach Fundacji do Erywania, niosąc pomoc stomatologiczną niepełnosprawnym dzieciom. Pod jej opieką są również mali pacjenci Kliniki BUDZIK.  
  Paulina Wojas
 • Alicja Lisiakiewicz

  lekarz stomatolog,
  Konsultant medyczny Fundacji. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2009 roku. Uczestniczka wielu szkoleń, sympozjów stomatologicznych oraz kongresów z zakresu stomatologii estetycznej i periodontologii.  
  Alicja Lisiakiewicz
 • Magdalena Gortad-Żółkoś

  lekarz stomatolog
  Konsultant medyczny Fundacji. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2010 r. Od tamtej pory systematycznie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach, rozwijając swoją wiedzę, szczególnie w obszarze stomatologii estetycznej, a także zachowawczej. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej. Najchętniej stosuje metody o minimalnym stopniu inwazyjności.  
  Magdalena Gortad-Żółkoś
 • Beata Hiszpańska

  dyplomowana higienistka
  Dyplom higienistki stomatologicznej uzyskała w 2013 roku w Gdańsku. Wykonuje zabiegi profilaktyczne oraz asystuje przy zabiegach leczenia zachowawczego, endodontyczego i pedodontycznego.  
  Beata Hiszpańska